Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Sprzęgło? zadbaj o podstawy.


Masz podobne objawy?

Pulsujące obroty, głośna praca przy delikatnym wciskaniu pedału i jego ograniczone ruchy, szarpanie przy ruszaniu samochodem – to tylko niektóre z typowych objawów uszkodzonego sprzęgła. Nienaprawiony może nie tylko negatywnie wpłynąć na komfort jazdy, ale też stwarzać realne zagrożenie dla Ciebie i innych użytkowników drogi.

W takiej sytuacji wymiana sprzęgła staje się koniecznością! Wiąże się ona także z wymianą takich elementów jak: tarcza sprzęgła, tarcza dociskowa sprzęgła, łożysko, widełki łożyska oporowego czy wymianą oleju w skrzyni biegów. Dlaczego? Wszystkie one muszą tworzyć współgrający mechanizm – wymienienie tylko części prędzej czy później mści się na kierowcy.

Aby dokonać wymiany sprzęgła, w pierwszej kolejności należy udać się do specjalistów. Tylko profesjonalne podejście do tematu uchroni Cię przed niepotrzebnymi kosztami i ryzykiem słabo wykonanej naprawy. Nie wiesz gdzie we Wrocławiu znaleźć specjalistów? Przyjdź do Auto Franpolu!

Właśnie dlatego, najlepszym wyjściem z sytuacji jest oddanie samochodu pod opiekę fachowców. W BS Auto Franpol zajmiemy się wymianą uszczelki pod głowicą, zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze. Pokażemy, jak wiele dobrego dla Twojego auta może zrobić profesjonalna wymiana uszczelki pod głowicą.

Nie wierzysz? Przekonaj się już teraz!

Zadzwoń pod numer (71) 333 20 22, 601 744 155

Nie warto czekać dłużej!