Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Sprawna głowica.


Przepustka do najlepszej formy Twojego samochodu!

Prawidłowe funkcjonowanie jednostki napędowej Twojego auta to kwestia wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest swobodna praca cylindrów, którą umożliwiają utrzymane w dobrym stanie głowice silnika.

W głowicy umieszczone są wtryskiwacze, dostarczające do cylindrów odpowiednią ilość mieszanki. Jeśli zatem układ jest nieszczelny, następują wycieki oleju lub problemy z zapłonem, warto zadbać o regenerację głowic.

Jeśli zależy Ci na regeneracji głowic we Wrocławiu, to zgłoś się do BS Auto Franpol. Nasz warsztat samochodowy posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrą ocenę wśród klientów. Od nas nikt nie wyjechał jeszcze niezadowolony!

Dlaczego? Ponieważ cenimy czas i zasobność portfela każdego, kto powierza nam swoje auto. Naprawy wykonujemy szybko i w rozsądnych cenach. Części zamienne sprowadzamy w przedziale 24-48 godzin, naprawiamy podzespoły, które w autoryzowanych serwisach kwalifikowane są do wymiany na nowe.

Każdemu klientowi, który nie może sobie pozwolić na przestój, oferujemy także możliwość skorzystania z auta zastępczego.

Nie wierzysz? Przekonaj się już teraz!

Zadzwoń pod numer (71) 333 20 22, 601 744 155

Nie warto czekać dłużej!