Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Blacharstwo lakiernictwo


Blacharstwo lakiernictwo Wrocław? Dobry wybór, doskonała obsługa.

Blacharstwo Lakiernictwo we Wrocławiu

Serwis blacharsko-lakierniczy.

Nadwozie auta narażone jest stale na wiele szkodliwych czynników. Promienie słoneczne, mróz, gradobicie, zarysowania, stłuczki przyczyniają się do zniszczeń karoserii oraz powodują powstawanie wgnieceń w blachach. Ponadto posypane solą drogi czy pęknięcia lakieru przyczyniają się do powstawania ognisk korozji. Każdy właściciel pojazdu prędzej czy później staje przed koniecznością skorzystania z pomocy usług serwisów blacharsko-lakierniczych.

Naprawy.

Jedną z usług realizowanych przez warsztat jest naprawa blacharska. Specjaliści podejmują się zadań związanych z przywróceniem blach do pierwotnego stanu zarówno po wypadku i kolizji, jak i w przypadku dużych i małych ognisk rdzy na różnych elementach nadwozia. Jeśli wgniecenia nie są duże, pracownicy warsztatów zawsze podejmują próbę wykorzystania części uszkodzonej i tzw. „wyklepania” jej. W większości przypadków przynosi, to oczekiwany rezultat i jest ekonomicznym rozwiązaniem. Jeżeli jednak wgniecenie jest zbyt duże, aby można było wykorzystać uszkodzony element, zastosowane zostają części zamienne. Zawsze porozumiewamy się w tej kwestii z właścicielem pojazdu, mając na uwadze różne możliwości budżetowe – i wówczas poszukujemy części najlepszych pod względem stanu technicznego i ceny.

Drugą najczęstszą przyczyną odwiedzin serwisu jest rdza. Korozja pojawia się zarówno w starszych samochodach, jak i nowych konstrukcjach. Niektóre modele są na nią szczególnie narażone, a niekiedy za pojawienie się problemu odpowiedzialny jest właściciel. Najbardziej podatne na korozję są:

nadkola, które mają największy kontakt z wodą z solą oraz najczęściej na tych elementach pojawiają się odbicia drobnych kamyków uderzających o blachę w trakcie jazdy.
dolne progi i krawędzie drzwi, które z uwagi na usytuowanie także narażone są na kontakt z solą drogową, wodą i kamieniami.
miejscach łączenia blach, ponieważ te strefy są narażone na utlenianie.

Ogniska rdzy mogą wystąpić także w innych miejsca, dlatego właśnie warto oddać auto do przeglądu w profesjonalnym serwisie. Z reguły bowiem dopiero po częściowym rozebraniu pojazdu można zauważyć ogniska korozji, niedostrzegalne na co dzień w pojeździe.

Czas oczekiwania.

W serwisie BS Auto Franpol, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach. Polecamy naszą poczekalnię z dobrą kawą i herbatą, tematyczną prasą. Do dyspozycji mamy również profesjonalny stół bilardowy i wiele innych pozycji, które umilą często nie krótki czas oczekiwania na wydanie pojazdu po ukończeniu naprawy.

Jak usługi blacharsko lakiernicze we Wrocławiu? – to pamiętaj o BS Auto Franpol