Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Naprawa silnika

Naprawa silnika Wrocław? Dobry wybór, doskonała obsługa.

Naprawa silnika Wrocław

Problemy z silnikiem – niezbędna diagnostyka

Samochody stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie, przez co ich serwisowanie stanowi coraz większe wyzwanie dla warsztatów. We współczesnych systemach sterowania pracą silnika proces wtrysku jest sterowany elektronicznie, co zapewnia odpowiednie osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Aby zapewnić prawidłowe działanie jednostki napędowej, nasi specjaliści sprawdzą Twój pojazd z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i bogatej wiedzy technicznej.

  • Diagnostyka usterek z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia diagnostycznego
  • Prawidłowe ustawienie sterowania jest gwarancją wysokich osiągów silnika
  • Serwisowanie wszystkich pojazdów i każdego rodzaju systemu zarządzania pracą silnika
  • Wysoko wykwalifikowany, regularnie szkolony personel

Profesjonalna naprawa silników Diesla

Bosch to światowy lider w technice Diesla, zarówno w rozwoju jak i produkcji. Jeśli posiadasz samochód z silnikiem Diesla, to najlepiej, gdy trafi on w ręce ekspertów, którzy zapewnią fachową obsługę i naprawę.

  • Rozsądne ceny napraw
  • Oryginalne części Bosch zgodne ze standardami OEM
  • Wykwalifikowani eksperci od Diesla i nowoczesne wyposażenie warsztatowe

Zawsze aktualny stan wiedzy dzięki szkoleniom

Nie tylko mechanicy Bosch Car Service posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności pozwalające na diagnostykę usterek. Również obsługa serwisu przechodzi regularne szkolenia techniczne, aby była zaznajomiona z aktualnym stanem wiedzy technicznej.

Czas oczekiwania.

W serwisie BS Auto Franpol, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach. Polecamy naszą poczekalnię z dobrą kawą i herbatą, tematyczną prasą. Do dyspozycji mamy również profesjonalny stół bilardowy i wiele innych pozycji, które umilą często nie krótki czas oczekiwania na wydanie pojazdu po ukończeniu naprawy.

Jak naprawa silnika Wrocław? – to pamiętaj o BS Auto Franpol