Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Sprzedaż części dopasowana do Twoich potrzeb.

Allegro części samochodowe – Sprzedaż

Oprócz serwisowania samochodów prowadzimy równoległe sprzedaż części samocho­dowych. W obecnej chwili jest to sprzedaż za pośrednictwem naszego sklepu Allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo części głównie do takich samochodów jak Renault, Peugeot, Citroen, Dacia ale również do innych aut. Oferowane części są nowe, w dużej mierze są to oryginalne elementy wyposażenia samochodu jak i również części eksploatacyjne.

Allegro części samochodowe


Bez przegubowe wycieraczki Aero Twin  posiadają konstrukcję aerodynamiczną i nie mają klasycznych przegubów. W ich wnętrzu znajduje się odpowiednio wygięta szyna stabilizująca Evodium, która odpowiada za sztywność wycieraczki i przyleganie do powierzchni szyby. Wycieraczki Aerotwin cechuje do 30% dłuższa żywotność oraz optymalny rezultat oczyszczania na całej długości. Możesz kupić je u nas! :

Allegro części samochodowe


Układ hamulcowy, jest jednym z najistotniejszych podzespołów samochodu. Jak wiadomo niesprawne hamulce to tylko krok do wypadku. Powinniśmy regularnie sprawdzać ich stan, nie chodzi tu jedynie o właścicieli wyeksploatowanych samochodów – nawet w nowym samochodzie może zdarzyć się problem z układem hamulcowym.

Oprócz możliwości sprawdzenia układu hamulcowego w naszym warsztacie możesz zakupić jego elementy na naszych aukcjach:

Allegro części samochodowe


Z racji tego, iż Państwa samochody serwisujemy zgodnie z procedurami renomowanej firmy Bosch oferujemy również zakup niezawodnych zamienników tej marki.

Allegro części samochodowe


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór filtrów kabinowych.

Podstawową funkcją filtrów kabinowych jest zabezpieczenie wnętrza samochodu przed zanieczyszczeniami i zapewnienie czystego powietrza. Wysokiej jakości filtry mogą oczyścić bardzo duże ilości powietrza wdmuchiwanego do pojazdu, usuwając z niego kurz, pyłki roślin, zarodniki grzybów, dym, cząstki asfaltu, drobiny gumy pochodzącej ze ścieranych opon, kwarc itd. Ponadto, redukują nieprzyjemne zapachy, a co ważniejsze zatrzymują gazy niebezpieczne dla zdrowia.

Allegro części samochodowe


 Odwiedź nasz sklep na Allegro i wyszukaj części do auta!