Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Rozrząd a bezpieczeństwo silnika.


Rozrząd a bezpieczeństwo silnika!

Chcesz mieć pewność, że samochód będzie Ci służył jeszcze przez kilka lat?

Koniecznie zadbaj o odpowiedni stan rozrządu w Twoim aucie!

Rozrząd to element kluczowy dla funkcjonowania Twojego samochodu. Poprawne działanie auta możliwe jest tylko dzięki cyklicznym wymianom pasku rozrządu i części dodatkowych.

Elementy rozrządu właściwie nie zdradzają oznak poważnego zużycia, przez co możesz nie zauważyć, że przyszedł najwyższy czas na ich wymianę. Tymczasem jej odkładanie w czasie może doprowadzić do uszkodzeń, powodujących całkowite unieruchomienie samochodu i bardzo duże koszty naprawy – z reguły związane z remontem całego silnika.

Nie ryzykuj! W starszych autach bardzo często koszty naprawy przewyższają wartość samochodu. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej! Wymiana rozrządu we Wrocławiu jest prostsza niż może Ci się wydawać.

Postaw na profesjonalistów, bądź pewny, że Twojemu autu nie grozi poważna awaria!

Nie wierzysz? Przekonaj się już teraz!

Zadzwoń pod numer (71) 333 20 22, 601 744 155

Nie warto czekać dłużej!