Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Licznik odwiedzin

Wymiana sprzęgła w BS Franpol


Wymiana sprzęgła Wrocław? Dobry wybór, doskonała obsługa.

Wymiana sprzęgła Wrocław

Ogromne znaczenie dla płynnego funkcjonowania samochodów ma sprawnie działający układ napędowy, który tworzą wszelkie mechanizmy biorące udział w przekazywaniu mocy obrotowej z silnika na koła pojazdu. Na układ napędowy składają się takie elementy jak skrzynia biegów, sprzęgło, mechanizm różnicowy, wał napędowy, piasta koła.

Sprzęgło składa się z trzech elementów: tarczy, docisku i łożyska. W starszych samochodach stosowane są nieskomplikowane sprzęgła, ale w nowszych (wyprodukowanych w ostatnich parunastu latach) możemy już mieć do czynienia ze sprzęgłem nowego typu, o bardziej skomplikowanej budowie, większej liczbie elementów, z dwu-masowym kołem zamachowym.

Najczęstsze objawy uszkodzenia sprzęgła.

  • utrudniona zmiana biegów w skrzyni,
  • poślizg sprzęgła,
  • zmniejszone osiągi przy jeździe pod górę,
  • szarpanie sprzęgła,

Naprawa sprzęgła.

W BS Franpol  wiemy, po czym poznać czy sprzęgło w Twoim samochodzie wymaga wymiany, czy możesz to odłożyć w czasie. Znamy też budowę i zastosowane rozwiązania w wielu samochodach, dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie zdemontować stare elementy i odpowiednio zamontować nowe części. Nasze doświadczenie i pozytywne opinie klientów mogą być dla Ciebie gwarancją, że również Twój samochód po naprawie będzie jeździł, jak nowy.

Czas oczekiwania.

W serwisie BS Franpol, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach. Polecamy naszą poczekalnię z dobrą kawą i herbatą, tematyczną prasą. Do dyspozycji mamy również profesjonalny stół bilardowy i wiele innych pozycji, które umilą często nie krótki czas oczekiwania na wydanie pojazdu po ukończeniu naprawy.

Jak wymiana sprzęgła Wrocław? – to pamiętaj o BS Franpol