Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Zbieżność kół: zadbaj o bezpieczeństwo od podstaw

Układ kierowniczy to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wpływających na jakość i bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Nieprawidłowa zbieżność kół wpływa na zużycie opon, nierównomierne ścieranie się bieżnika, wzrost spalania paliwa, a często jest także głównym powodem poważnych wypadków drogowych.

Nawet jeśli Twój samochód niedawno wyjechał z salonu lub jeśli masz pewność co do jego bezwypadkowej przeszłości, pamiętaj, że nie jest to gwarancją prawidłowego ustawienia kół. Zwykłe nierówności na drodze, zbyt wysoki krawężnik, a nawet… wymiana łożysk kół – mogą mieć nieprzewidywalne konsekwencje.

We wrocławskim zakładzie Auto Franpol doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak dużym stopniu Twoje bezpieczeństwo na drodze zależy od prawidłowej zbieżności kół. Dlatego sprowadziliśmy najlepsze maszyny kalibrujące. Dzięki nim jesteśmy w stanie ustawić Twoje ogumienie tak, by zagwarantować Ci znacznie więcej niż komfort.

Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i sprawdź zbieżność kół we wrocławskim Auto Franpolu. Zadzwoń do nas pod numer: 601 774 155.