Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Zadbaj o przyjemność i bezpieczeństwo jazdy. Od podstaw.

Opony to podstawa bezpieczeństwa jazdy i jeden z najważniejszych elementów Twojego samochodu. Dobrze dobrane zmniejszają zużycie paliwa, poprawiają przyczepność auta, wspomagają amortyzację nierówności oraz gwarantują… niezwykłą przyjemność z jazdy. Dlatego okresowe kontrole i konserwacja opon to obowiązek każdego, komu zależy nie tylko na bezpieczeństwie, ale także komforcie!

Jak dbać o opony? Takie czynności, jak m.in.:

• pompowanie opon
• sprawdzanie stanu bieżnika
• wyważanie
• ustawianie geometrii kół
• zmiana opon na osiach
• naprawa bieżących uszkodzeń

… to niezbędne minimum, o którym powinieneś pamiętać zanim ruszysz w trasę.

Nawet jeśli zdecydowałeś się samodzielnie dbać o ogumienie samochodu, powinieneś pamiętać o ty, by dla dobra samochodu – i własnego portfela – regularnie zasięgnąć porady wulkanizatora. Dlaczego? Drobne usterki, niezauważalne dla niewprawnego oka, mogą świadczyć o problemach z kołem czy uszkodzeniach mechanicznych, które mogą w znaczący sposób zagrozić bezpieczeństwu jazdy.

Zespół Auto Franpol wulkanizacją zajmuje się nie od dziś. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Ci najlepsze ceny we Wrocławiu. Nasz warsztat łączy w sobie doskonałą jakość i szybkość wykonywanych usług – także wulkanizacyjnych.

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi dostawcami ogumienia. Z myślą o Twoim samochodzie, przygotowaliśmy bogatą ofertę opon najlepszych marek.

Wulkanizacja to nasza specjalność. Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach? Przekonaj się o tym już dziś. Skontaktuj się z nami już teraz i umów się na pierwszą konsultację!