Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Zadbaj o najlepszy klimat w Twoim samochodzie!

Uodpornij się na styczniowe mrozy i sierpniowe upały. Zadbaj o najlepszy klimat w Twoim samochodzie. Zgłoś się do naszego wrocławskiego serwisu klimatyzacji Franpol!

Pamiętaj, że tylko stałe monitorowanie stanu klimatyzacji pozwoli w pełni cieszyć się jej możliwościami!

Wiele spośród elementów systemu jest szczególnie podatnych na upływ czasu, a co za tym idzie, może nie tylko odmówić posłuszeństwa, ale też przyczynić się m.in. do przykrego zapachu w kabinie. Dobra atmosfera i komfortowa podróż mogą zamienić się wówczas w prawdziwą udrękę.

Warto zatem sprawdzić szczelność systemu, przyjrzeć się uszczelkom, rurkom aluminiowym i przewodom gumowym. Zanieczyszczenie układu lub jego rozszczelnienie może prowadzić do radykalnego obniżenia efektywności działania klimatyzacji w Twoim samochodzie. Nierzadko jest także przyczyną całkowitego jej wyłączenia.

Serwis klimatyzacji Auto Franpol we Wrocławiu pomoże Ci zadbać o właściwy stan Twojej klimatyzacji i korzystanie z pełni jej możliwości. Nie czekaj, zgłoś się do nas telefonicznie (601 774 155) lub wypełnij formularz kontaktowy.