Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Wypożyczalnia auta – formularz rezerwacji – Wrocław


Wypożyczalnia auta – prosimy o wypełnienie formularza. Po jego weryfikacji oddzwonimy i potwierdzimy dostępność wybranego samochodu w wybranym termin, a to potwierdzimy SMS-em.

Wypełnij obowiązkowo wszystkie pola z (*)
Wybierz auto *

Data rozpoczęcia *

Data zakończenia*

Twoje imię i nazwisko *

Twój e-mail *

Twój nr telefonu *

Twoja wiadomość

Wypełniając i wysyłając formularz zgłoszeniowy, muszą wyrazić Państwo poniższe zgody:

Zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną)

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych (art. 7 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych).

Zgodę na wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego)


Jeżeli chcą Państwo zostać całkowicie usunięci z bazy wysyłkowej – „ prawo do bycia zapomnianym ” (zgodnie z art.17 ustawy o ochronie danych osobowych) prosimy o maila zwrotnego w celu procesowania całkowitego usunięcia z baz danych naszej firmy.

Administratorem danych osobowych Klientów jest Serwis, w którym realizowana jest naprawa. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu wykonania usługi naprawy (podstawa prawna umowa) oraz przez okres wynikający z odrębnych przepisów prawa (podstawa prawna: realizacja wymogów prawnych). Podanie ma charakter dobrowolny jednak ich niepodanie może uniemożliwić poprawne wykonanie usługi. Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania i poprawiania. Klient ma prawo do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania i wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do przetwarzania danych. W celu realizacji przysługujących Klientowi praw, powinien się zgłosić do Serwisu w którym wykonana była naprawa.

Leszek Wiśniewski właściciel