Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Licznik odwiedzin

Wymiana oleju w BS Franpol


Wymiana oleju Wrocław?  Dobry wybór, doskonała obsługa.

Wymiana oleju Wrocław

Profesjonalna wymiana oleju wraz z filtrem.

15000 kilometrów to nieprzekraczalny przebieg, po którym powinien być sprawdzany stan oleju i filtra oleju w Twoim silniku, łącznie z wymianą – zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Bosch Serwice Franpol oferuje profesjonalną wymianę oleju i filtra, uwzględniając odnotowanie czynności w książce serwisowej pojazdu i bezpieczną utylizację przepracowanego oleju.

  • Szybka, niezawodna i niedroga wymiana oleju Wrocław
  • Wykorzystanie wysokiej jakości oleju i nowego filtra oleju
  • Utylizacja przepracowanego oleju
  • Odnotowanie wymiany w książce serwisowej pojazdu

Wysoka jakość oleju.

W trakcie zmiany oleju należy stosować produkty marek odpowiednie dla danego typu silnika, aby uniknąć utraty gwarancji producenta pojazdu. Dlatego serwisy Bosch Car Service wykorzystują tylko oleje marek premium, spełniające specyfikacje i wymogi producentów samochodów-silników.

Dla długowieczności silnika.

Regularne zmiany oleju wraz z wymianą filtrów zapewniają długi okres eksploatacji silnika i niezawodną eksploatację. Dlatego zawsze obserwuj stan licznika pojazdu i regularnie sprawdzaj stan oleju zwłaszcza przed długą podróżą.

Czas oczekiwania.

W serwisie BS Franpol, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach. Polecamy naszą poczekalnię z dobrą kawą i herbatą, tematyczną prasą. Do dyspozycji mamy również profesjonalny stół bilardowy i wiele innych pozycji, które umilą często nie krótki czas oczekiwania na wydanie pojazdu po ukończeniu naprawy.

Jak wymiana oleju Wrocław? – to pamiętaj o BS Franpol

Nasza porada serwisowa !!!

 …  Przeciętnie olej wraz z filtrem powinien być wymieniany co 15 000 km przebiegu, aby zmniejszyć zużycie silnika do minimum. Dlatego warto jest regularnie sprawdzać poziom oleju i dolewać go w razie ubytków. Termin kolejnej zmiany oleju można sprawdzić za pośrednictwem komunikatu na desce rozdzielczej pojazdu lub w książce serwisowej. Jeśli zapytasz nas? Ustalimy wspólnie interwał po określeniu sposobu eksploatacji pojazdu …