Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Twoje auto wymaga naprawy? Potrzebujesz dobrego blacharza samochodowego? Nie musisz szukać dalej!

Nasz wrocławski warsztat samochodowy Auto Franpol oferuje usługi blacharskie na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz, by Twoje auto wyglądało jak nowe, lecz… nie jesteś gotowy wydawać majątku na blacharstwo samochodowe, to znakomicie trafiłeś!

Posiadamy najwyższej jakości narzędzia, które pozwolą doprowadzić Twój samochód do najlepszej formy. Obawiasz się, że potrwa to długo? Niepotrzebnie!

Szacunek dla czasu naszych klientów, profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i rozsądne ceny to standard oferowanych przez nas usług. Jeśli Twoje auto będzie wymagało poważniejszych napraw, zaoferujemy Ci samochód zastępczy, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o własny komfort.

Blacharstwo samochodowe to nasza specjalność! Przekonaj się sam! Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas pod numer (71) 735 85 85.