Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Twoja klimatyzacja wymaga naprawy? Powierz ją najlepszym.

W warsztacie samochodowym Auto Franpol otrzymasz kompleksową pomoc, która pomoże Ci na nowo cieszyć się komfortem jazdy i niezależnością od temperatury na zewnątrz!

Oferujemy uszczelnianie, odgrzybianie i napełnianie klimatyzacji w Twoim aucie. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najnowszej aparatury. Dzięki czemu możesz być pewien najlepszych efektów naszej pracy – w Twoim samochodzie znów zagości miła atmosfera.

W ramach usługi napełniania klimatyzacji w naszym wrocławskim zakładzie nie ograniczymy się tylko do oczyszczenia układu z czynnika i jego ponownego napełnienia. Wykonamy także próbę szczelności systemu oraz pomiar efektywności jego działania już po napełnieniu.

Już dziś możesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twoja klimatyzacja działała jeszcze lepiej!

Nie uzależniaj się od warunków atmosferycznych, stwórz w swoim samochodzie niepowtarzalny klimat! Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnisz formularz kontaktowy. Zapraszamy!