Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Twój silnik nie chce odpalić? Często brakuje mu mocy? Sprawdź swoje wtryskiwacze!

Nie czekaj i zgłoś się do nas! Pomożemy przywrócić silnik w Twoim samochodzie do znakomitej formy! Uszkodzenia wtryskiwaczy to jeden z najczęstszych problemów, towarzyszących eksploatacji pojazdów z silnikami diesla – niezależnie od marki samochodu, który posiadasz.

Wystarczy, że zaledwie jeden z wtryskiwaczy jest uszkodzony i wymaga regeneracji, a silnik w Twoim samochodzie może zacząć tracić na mocy, mieć problem z odpalaniem (niezależnie od temperatury), obficie dymić z rury wydechowej czy wręcz cierpieć na arytmię i skoki obrotów.

Znasz skądś powyższe objawy? Zgłoś się na naprawę wtryskiwaczy do wrocławskiego warsztatu Franpol! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, markowymi częściami oraz ich najlepszymi zamiennikami. Wieloletnie doświadczenie przekładamy również na skuteczność i szybkość działania.

Jeśli chcesz, by naprawa wtryskiwaczy w Twoim aucie poszła gładko i profesjonalnie, zgłoś się do nas! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!