Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Twój Ford w najlepszych rękach!

Jesteś właścicielem Forda? W naszym wrocławskim serwisie kompleksowo zajmiemy się Twoim autem. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki, mechaniki, elektroniki i elektromechaniki.

Masz problem z alarmem? Szwankuje klimatyzacja? A może przestały działać szyby? Nie trać czasu, przyjedź do wrocławskiego serwisu Forda Franpol i przekonaj się, jak łatwe może być serwisowanie Twojego samochodu.
Wysokie koszty serwisowanie? U nas nie musisz się ich obawiać!

Oferujemy ceny niższe nawet o 50% w porównaniu do autoryzowanych serwisów. Pomożemy, doradzimy, a co najważniejsze nie pozostawimy Cię bez samochodu. Jeśli naprawa Twojego Forda będzie wymagała więcej czasu, zaoferujemy Ci samochód zastępczy!

Mamy 18-letnie doświadczenie w serwisowaniu aut. Większość potrzebnych do naprawy części sprowadzamy w przeciągu doby – niezależnie od tego, jak trudno je dostać.

Postaw na najlepszych! Skontaktuj się z nami za pomocą formularza elektronicznego lub dzwoniąc pod numer (71) 735 85 85.