Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Szyby w Twoim samochodzie nie reagują na przycisk? Czas coś z tym zrobić!

Automatyczne szyby to standardowe wyposażenie współczesnych samochodów. Nie ma nic bardziej oczywistego niż ich regulacja za pomocą przycisków. Jeśli w Twoim aucie szyby nie reagują na komendy, nie zastanawiaj się ani chwili – ich naprawa nie musi być długa i skomplikowana!

W Auto Franpolu naprawa podnośników szyb zajmie Ci dosłownie chwilę. Dzięki naszej bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, popartemu wykorzystaniem najlepszych sprzętów diagnostycznych, nasze usługi wykonujemy szybko i dokładnie. To jednak nie wszystko! Gwarantujemy również rozsądne ceny i fachowe doradztwo dla każdego klienta.

Jeśli w Twoim samochodzie konieczna jest naprawa podnośników szyb: nie zwlekaj. Nie obniżaj komfortu podróży. Wystarczy skorzystać z pomocy naszego wrocławskiego warsztatu – szybko i tanio!

Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy. To wystarczy, by cieszyć się swobodą działania!