Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Szukasz lakiernika samochodowego? Zastanawiasz się, jak odświeżyć wygląd swojego samochodu? Doskonale trafiłeś!

Jeśli lakier na Twoim aucie poblakł, ktoś zarysował samochód na parkingu lub doszło do większego uszkodzenia – nie wahaj się: skorzystaj z naszych usług. Korzystamy z najbardziej nowoczesnych lakierów wodnych (jedynych legalnych), dzięki którym Twoje auto nabierze nowego blasku!

Oferujemy profesjonalne usługi w rozsądnych cenach. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na lakierowanie samochodów na najwyższym poziomie. Szukasz pewnego lakiernika? Chcesz przywrócić auto do stanu sprzed naprawy? A może zależy Ci na odświeżeniu lakieru, który z czasem stał się bardziej matowy? Zapraszamy!

Nie czekaj! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się czym różni się nasze lakiernictwo samochodowe od pozostałych!