Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Sygnał „Antipollution Fault”? Powierz samochód w ręce specjalistów!

Komputer pokładowy w Twoim aucie wyświetla komunikat „Antipollution Fault”? Nie czekaj! Zgłoś się po pomóc do osób, które wiedzą, jak szybko i skutecznie naprawić ten problem.

Sygnał „Antipollution Fault” może oznaczać problemy z filtrem cząstek stałych (FAP/DPF), katalizatorem, a nawet poważniejszymi usterkami silnika. Syndromy towarzyszące „Antipollution Fault” to najczęściej spadek mocy silnika, trudności z wprowadzeniem go na wyższe obroty (problem pojawia się przeważnie przy próbie przekroczenia 2,5 tysiąca obr./ min.).

Brzmi znajomo?

Jeśli w Twoim aucie pali się żółta kontrolka silnika i towarzyszy jej komunikat „Antipollution Fault” jak najszybciej udaj się do warsztatu samochodowego. To usterka, która niejednokrotnie prowadzi do gaśnięcia silnika i uniemożliwia poruszanie się autem – nie musisz do tego dopuszczać!

Gdzie szukać pomocy? W Auto Franpol od lat zajmujemy się naprawą tego typu usterek. Dlatego nie zwlekaj z naprawą, nie ryzykuj dodatkowych uszkodzeń silnika. Zgłoś się do nas pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy.