Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Licznik odwiedzin

Sprzęgło: zadbaj o podstawy

Pulsujące obroty, głośna praca przy delikatnym wciskaniu pedału i jego ograniczone ruchy, szarpanie przy ruszaniu samochodem – to tylko niektóre z typowych objawów uszkodzonego sprzęgła. Nienaprawiony może nie tylko negatywnie wpłynąć na komfort jazdy, ale też stwarzać realne zagrożenie dla Ciebie i innych użytkowników drogi.

W takiej sytuacji wymiana sprzęgła staje się koniecznością! Wiąże się ona także z wymianą takich elementów jak: tarcza sprzęgła, tarcza dociskowa sprzęgła, łożysko, widełki łożyska oporowego czy wymianą oleju w skrzyni biegów. Dlaczego? Wszystkie one muszą tworzyć współgrający mechanizm – wymienienie tylko części prędzej czy później mści się na kierowcy.

Aby dokonać wymiany sprzęgła, w pierwszej kolejności należy udać się do specjalistów. Tylko profesjonalne podejście do tematu uchroni Cię przed niepotrzebnymi kosztami i ryzykiem słabo wykonanej naprawy. Nie wiesz gdzie we Wrocławiu znaleźć specjalistów? Przyjdź do Auto Franpolu!

Nie wahaj się ani chwili! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza. Przekonaj się, że wymiana sprzęgła nie musi kosztować majątku!