Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Skrzynia biegów: zadbaj o nią za nim będzie za późno

Niezależnie od wieku, w jakim jest Twój samochód, jego przebiegu i marki warto regularnie zwracać uwagę na ten skrzynię biegów. Działająca prawidłowo – wielu kierowcom przysporzy niezapomnianych wrażeń i przyjemności z jazdy. Uszkodzona – wymaga licznych zabiegów rewitalizacyjnych, a co się z tym łączy wydatków – wydatków, których możesz uniknąć.

Jak to zrobić? Przede wszystkim warto „wsłuchiwać się” w odgłosy towarzyszące pracy silnika i przekładni. Wibracje? Hałas przy zwiększaniu obrotów? Podejrzane trzaski? Z dużym prawdopodobieństwem masz do czynienia z uszkodzenia skrzyni biegów.

W naszym wrocławskim warsztacie samochodowym Auto Franpol pomożemy doprowadzić Twoją skrzynię biegów do mistrzowskiej formy. Zdiagnozujemy problem i zbadamy, jakie mogą być jego przyczyny. Dzięki nowoczesnej aparaturze ocenimy, na jakie usterki jest podatny Twój układ przeniesienia napędu i z jakimi problemami możesz spotkać się w przyszłości.

Skontaktuj się z nami! Udowodnimy Ci, że naprawa skrzyni biegów we Wrocławiu nie musi ogołocić! Powiemy Ci jakie problemy mogą w przyszłości spotkać twoją przekładnię i podpowiemy w jaki sposób najlepiej o nią dbać.

Nie czekaj! Zgłoś się do nas dzwoniąc pod numer 601 774 155 lub wypełniając formularz zgłoszeniowy.