Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Licznik odwiedzin

Problem z zawieszeniem? Czas przyjrzeć się tylnej belce skrętnej!

Polskie drogi potrafią być bardzo wymagające dla zawieszenia. Liczne nierówności, koleiny i dziury są częstą przyczyną szybkiego zużycia amortyzatorów, wahaczy czy belki skrętnej. Jeśli podczas jazdy dobiegają Cię niepokojące odgłosy z tyłu samochodu, może to oznaczać, że tylna belka skrętna w Twoim aucie uległa uszkodzeniu.

Co wtedy? Jak najszybciej zgłoś się do warsztatu i powierz auto specjalistom. To oni ocenią, co jest przyczyną hałasu. Jeśli odpowiedzialność będzie leżeć po stronie tylnej belki, jej naprawę powierz profesjonalistom!

W naszym wrocławskim warsztacie Auto Franpol zajmujemy się naprawą tylnej belki w autach marki: Citroen, Peugeot i Renault. To proces kompleksowy i wymagający precyzji, dlatego naszym klientom oferujemy usługę wykonywaną przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Jakość za rozsądną cenę, to hasło, które towarzyszy każdej naprawie w naszym warsztacie. Niezależnie od tego, czy Twój samochód to Citroen, Peugeot czy Renault. Nasi klienci mogą być pewni znakomicie wykonanej usługi.

Przekonaj się sam! Zadzwoń do nas pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, jak łatwa, szybka i tania może być naprawa tylnej belki w Twoim samochodzie!