Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Problem z klimatyzacją w Twoim samochodzie? Chętnie się tym zajmiemy!

Masz problem z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w samochodzie? Pasażerowie szczękają zębami, a może są zalani potem? Czas przyjrzeć się Twojej klimatyzacji!

Klimatyzacja to współcześnie standardowy wyposażenia w niemal każdym samochodzie. Jej działanie pozwala kierowcy lepiej skoncentrować się na warunkach panujących na drodze i poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy – nawet, gdy pogoda na zewnątrz jest wyjątkowo niesprzyjająca. Klimatyzacja to także jeden z tych elementów wyposażenia Twojego auta, które są szczególnie podatne na uszkodzenia…

Nieserwisowana klimatyzacja samochodowa może bardzo szybko przestać działać, ale także narazić Cię np. na… zapach stęchlizny unoszący się w samochodzie. Nie dopuść do tego, zadbaj o komfort jazdy w Twoim aucie i nie pozwól, by pogoda uczyniła Cię swoim zakładnikiem.

Zgłoś się do naszego wrocławskiego warsztatu Auto Franpol. Pokażemy Ci odkryć pełen potencjał klimatyzacji w Twoim samochodzie. Naprawimy usterki i podpowiemy jak dbać o układ, by pracował poprawnie.

Nie trać czasu na szczękanie zębami i nerwów na upały! Skontaktuj się z nami, a zajmiemy
się profesjonalnie Twoją klimatyzacją! Zadzwoń do nas (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.