Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Problem z kierunkowskazami? Wycieraczki nie zawsze reagują na polecenia? A może… radio wyłącza się podczas jazdy?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak” – lub dostrzegasz podobne usterki podczas jazdy – oznacza to, że Twój samochód ma problem z elektryką. Wynika to najprawdopodobniej z uszkodzenia przewodów lub nieprawidłowego funkcjonowania komputera pokładowego.

Uszkodzona elektryka samochodowa to nie żarty! Może prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze – poczynając od zwykłego rozpraszania Twojej uwagi, przez zajęcie niewłaściwej pozycji za kierownicą, a skończywszy na ograniczaniu widoczności czy oślepianiu innych kierowców.

Co robić w takiej sytuacji? Z pewnością nie warto na własną rękę próbować naprawiać usterki, gdyż może to zakończyć się kompletnym uziemieniem samochodu. Najlepiej oddać auto pod opiekę specjalistów!

We wrocławskim Auto Franpolu zajmiemy się elektryką w Twoim samochodzie. Nasze usługi charakteryzują trzy określenie: szybko, profesjonalnie i w rozsądnych cenach.

Nie pozwól, by Twoje auto stanowiło zagrożenie dla Ciebie i innych użytkowników dróg. Zgłoś się do nas po najlepszej jakości usługi. Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.