Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Praca silnika wydaje Ci się niepokojąco głośna? Czas przyjrzeć się tłumikowi w Twoim aucie!

Nie próbuj naprawiać tłumika sam. Zgłoś się do Auto Franpolu – tu znajdziesz receptę na każdy problem z układem wydechowym.

Wymiana tłumika to zabieg, który wielu kierowców traktuje jak ostateczność. Proces ten kojarzy się z czymś czasochłonnym i kosztownym. W naszym wrocławskim warsztacie Auto Franpol przekonasz się, że wymiana tłumika może być prosta i szybka.

Nasza załoga, to doświadczeni fachowcy, którzy wymienią tłumik w Twoim samochodzie szybko, sprawnie i bez niepotrzebnych kosztów dodatkowych. Sprawdzimy szczelność układu wydechowego, sprawność Twojego tłumika i katalizatora.

Wszystko przy użyciu najlepszych sprzętów diagnostycznych i z wykorzystaniem naszej bogatej wiedzy i doświadczenia!

Praca tłumika budzi Twoje wątpliwości? Skontaktuj się z nami już dziś! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.