Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Pogoda

Pomoc drogowa holowanie pojazdów

Oferta – pomoc drogowa holowanie pojazdów we Wrocławiu

 • autoholowania
 • door-to-door (odbiór auta bezpośrednio od klienta)
 • holowania specjalistycznego
 • wyciągania aut z parkingów podziemnych i naziemnych
 • holowania aut z wąskich uliczek i terenu miejskiego
 • pomoc drogowa przy kolizji
 • transport samochodów osobowych i dostawczych (do 2 ton)

Pomoc drogowa holowanie pojazdów


Nasz niezawodny Opel Campo

dzięki swoim małym gabarytom sprawdzi się idealnie w przestrzeni miejskiej,
w ciasnych uliczkach i na parkingu w galerii czy podziemnym.
Operatorzy holownika Campo są doświadczeni i dzięki nim
Twój samochód zostanie bezpiecznie odholowany do celu!


Pomoc drogowa holowanie pojazdów


Rozbudowana sieć warsztatów samochodowych Bosch Car Service oferuje wsparcie dla podróżujących, którzy na trasie mają problemy z autem. Bez względy czy wyładował się akumulator w drodze na wakacje, czy przebiły opony w podróży służbowej autoryzowane warsztaty Bosch udzielają rzetelnego wsparcia i zapewniają możliwie najszybszą naprawę pojazdu. Jeśli awaria jest poważna i wymaga kilkudniowej naprawy, wiele z naszych serwisów oferuje pojazdy zastępcze, które pozwalają kontynuować podróż.

Holowanie nie tylko do najbliższego serwisu

Holowanie jest to usługa, którą proponujemy w sytuacji kolizji – gdy konieczne jest przeprowadzenie przeglądu i dokonanie podstawowych napraw, aby umożliwić bezpieczną dalszą podróż. To rozwiązanie stosujemy także w sytuacji, w której naprawa pojazdu przy drodze jest niemożliwa. Może być to spowodowane różnymi przyczynami, jak m.in. potrzebą przeprowadzania diagnostyki komputerowej, koniecznością wprowadzenia pojazdu na podnośniki i sprawdzenia dokładnie podwozia.

Holujemy pojazdy osobowe i dostawcze, ale nie tylko uszkodzone.

Z naszych usług mogą skorzystać:

 • właściciele pojazdów zabytkowych, którzy pragną przetransportować je bezpiecznie w inne miejsce (np. na targi, do nowego miejsca zamieszkania), a samochód nie ma sprawnego silnika lub właściciel obawia się, że pojazd w trasie mógłby ulec uszkodzeniu;
 • firmy i osoby prywatne, które chcą zaholować pojazdy nowe, jeszcze nie zarejestrowane.

Transport pojazdu na lawecie

Do holowania samochodów wykorzystywane są lawety, czyli specjalistyczne pojazdy, które są przystosowane do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych (w przypadku autolawety) Zapewniamy odpowiednie zamocowanie pojazdu w trakcie holowania, aby w żaden sposób nie uległ dodatkowym uszkodzeniom. Ponadto gwarantujemy odpowiednie oznakowanie, czyli:

 • pojazd holujący ma włączone światła mijania (również przy dostatecznej widoczności),
 • pojazd holowany jest oznakowany z tyłu po lewej stronie trójkątem ostrzegawczym (wyjątek stanowią motocykle),
 • pojazd holowany ma włączone światła pozycyjne w sytuacji niedostatecznej widoczności.

Jak działają warsztaty Bosch Car Service?

Po zgłoszeniu wysyłamy pojazd, który odholuje Państwa samochód do najbliższego serwisu. W sytuacji, gdy pojazd trafia do warsztatu, przeprowadzamy na miejscu wstępną ocenę przyczyn awarii. Dzięki temu możemy udzielić pierwszych informacji na temat czasu trwania naprawy oraz kosztów. Jeśli auto musi zostać w warsztacie, pomagamy w znalezieniu auta zastępczego, aby kierowcy mogli jechać dalej. Warsztaty Bosch Car Service znajdują się na terenie całej Polski i zapewniają błyskawiczne wsparcie z najbliższego serwisu świadczącego usługi pomocy drogowej. Tak rozbudowana sieć sprawia, że kierowcy bardzo szybko zyskują pomoc na trasie.