Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Parkowanie? Może być… proste i przyjemne!

Zakorkowane ulice, samochody ściśnięte jeden przy drugim, rysy na karoserii to tylko niektóre z uroków m.in. Wrocławia. Niejednokrotnie zaparkowanie samochodu wymaga porządnej dawki gimnastyki i… czasu. Co jednak robić gdy i to nie wystarcza?

Nasze doświadczenie podpowiada szybkie i bardzo wygodne rozwiązanie: montaż czujników parkowania!

Czujniki parkowania przeważnie montuje się jako system wspomagający cofanie. Wyposażony jest w małą kamerę, którą instaluje się w tylnym zderzaku oraz wyświetlacz lub sygnał dźwiękowy umieszczony przy radiu.

Obraz (lub sygnał) pozwalają zachować pod pełną kontrolę nad procesem parkowania i… uniknąć drobnych stłuczek, zadrapań i zarysowań towarzyszących „wciskaniu się” w wolne miejsca parkingowe. Dzięki czujnikom parkowania zyskasz dodatkową parę oczu, która oszczędzi Ci zarówno czas, jak i pieniądze.

Nie czekaj! Już teraz zgłoś się do nas i dowiedz więcej na temat montażu czujników. Parkuj bezpiecznie i szybko! Zadzwoń do nas pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy.