Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Licznik odwiedzin

Naprawa tylnego zawieszenia: operacja, którą powierz specjaliście

Naprawa tylnego zawieszenia to jedna z bardziej wymagających operacji w każdym aucie. Zwykle jest ona wynikiem zarówno zaniedbania kierowcy jak i złego stanu polskich dróg.

Wszystko zaczyna się niewinnie – koleiny, dziury i nierówności skutecznie narażają tylne zawieszenie Twojego auta na szwank… Skutecznie prowadzą do poluzowania łożysk, czopów i wahaczy wzdłużnych w tylnej osi. Do układu może przedostać się wówczas woda, która przyśpiesza zużycie elementów.

Skutki? Nie chcesz ich poznać: koła mogą zacząć odchylać się od pionu, a po pewnym czasie także ocierać się o wewnętrzną część nadkola, co czyni samochód niezdatnym do jakiegokolwiek użytku.

Jeśli chcesz temu zaradzić, nie ignoruj odgłosów dobiegających Cię z tylnego zawieszenia! Odpowiednio wcześnie wykonana naprawa tylnego zawieszenia może uchronić Cię przed poniesieniem dużo większych kosztów!

W naszym wrocławskim warsztacie Auto Franpol oferujemy diagnostykę i naprawę tylnego zawieszenia w oparciu o wieloletnie doświadczenie, dogłębną, szeroką wiedzę i przy wsparciu nowoczesnych urządzeń. Wszystkie prace wykonujemy szybko, fachowo i w rozsądnych cenach.

Jeżeli zależy Ci na dobrze wykonanej naprawie tylnego zawieszenia, nie zwlekaj! Zadzwoń do nas pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy. Przekonaj się jak prosta i tania może być naprawa Twojego auta!