Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Komputer pokładowy: kasuj błędy zanim będzie za późno

Komputer pokładowy sprawuje dziś funkcję elektronicznego mózgu samochodu. Jak każde urządzenie, nie jest jednak wolny od błędów. Niekiedy wyświetlane przez komunikaty mogą rozmijać się z prawdą.

W skrajnych przypadkach błędy w systemie mogą prowadzić nawet do unieruchomienia auta. Wtedy niezbędne jest kasowanie błędów i diagnostyka, która pozwoli określić zakres prac nad komputerem.

Jak przebiega kasowanie błędów i diagnostyka systemu komputera pokładowego? Wykorzystuje się do tego przede wszystkim komputer diagnostyczny, który łącząc się z oprogramowaniem samochodu sprawdza, które elementy faktycznie wymagają naprawy, a które nie.

W pracy tej niezbędny jest zarówno najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny, jak i człowiek, którego wiedza pomaga profesjonalnie wprowadzić sugerowane naprawy. Jeśli więc, komputer pokładowy w Twoim aucie szwankuje, nie ignoruj tego!

Zgłoś się do specjalistów – do Auto Franpolu. Jesteśmy fachowcami o wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do kasowania błędów i diagnostyki, a wszystkie prace wykonujemy szybko i w rozsądnych cenach.

Sprawdź nas! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy.