Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Komfort w każdą pogodę

Upał? Mróz? Temperatura nie musi wpływać na komfort jazdy! Zapewne dobrze wiesz, że stała temperatura we wnętrzu auta pozwala kierowcy skoncentrować się na drodze i poczuć prawdziwą przyjemność podróżowania.

Aby móc cieszyć się tymi walorami na co dzień niezbędna jest jednak okresowa wymiana filtra kabinowego, a jeśli zajdzie taka potrzeba, również naprawa klimatyzacji w całości…

Naprawa klimatyzacji wiąże się z szeregiem wymagających precyzji i staranności czynności. To w pierwszej kolejności kwestia sprawdzenia szczelności układu i wymiany uszczelek, a dalej naprawy rurek aluminiowych i przewodów gumowych. W wyjątkowych przypadkach naprawa klimatyzacji może oznaczać również wymianę skraplacza lub sprężarek klimatyzacji.

Jeśli w Twoim samochodzie pojawił się problem z klimatyzacją, nie czekaj – zgłoś się do specjalistów. Odetchnij pełną piersią! Zadzwoń do nas pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy.