Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Francuskie marki to nasza specjalność!

Serwis aut francuskich Franpol, to jeden z najlepszych warsztatów samochodowych we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie (już przeszło osiemnaście lat) łączymy z profesjonalnym podejściem do klienta. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie i w rozsądnych cenach.

Odwiedź nasz warsztat i przygotuj się na wiele miłych niespodzianek! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną załogą, sprowadzamy części do aut francuskich w przedziale 24-48 godzin, a nasze ceny są nawet o 50% niższe niż w autoryzowanych serwisach aut francuskich we Wrocławiu.

Jak to możliwe? Wszystko dlatego, że naprawiamy podzespoły, które w autoryzowanych serwisach aut francuskich we Wrocławiu są z góry przeznaczone do wymiany!

Jak oszczędzimy Twój czas? To proste! Jeśli naprawa Twojego auta będzie wymagała większej ilości czasu, zaoferujemy Ci samochód zastępczy. Obawiasz się, że nie znajdziemy modelu dla Ciebie? Spokojnie, dysponujemy autami różnych segmentów, przeznaczonych zarówno do ruchu miejskiego, jak i transportowania większych ładunków.

Postaw na najlepszych! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy. Przekonaj się jak przyjemna może być naprawa Twojego auta!