Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Elektryka w Twoim samochodzie? To nasza specjalność!

Centralny zamek, elektryczne szyby, lusterka, fotele, a może włącznik świateł, wycieraczek lub radio? Jeśli któryś z tych elementów nie działa właściwie w Twoim aucie zgłoś się do nas! Pomożemy Ci rozwiązać problem szybko i niedrogo!

Każdy współczesny samochód to mieszanka zaawansowanej techniki i rozwiązań prostych, lecz szczególnie podatnych na uszkodzenia.

Liczne kable, którymi opleciony jest Twój samochód, zapewniają łatwiejsze znalezienie pozycji za kierownicą, dopasowanie wysokości fotela czy regulację lusterek. To dzięki nim życie kierowcy jest łatwiejsze, w zamian wymagają jednak okresowego zadbania o ich stan.

Wrocławski auto elektryk Auto Franpol pomoże Ci przeprowadzić diagnostykę systemu elektrycznego, wyeliminować obecne i przewidzieć zbliżające się uszkodzenia. Dzięki fachowej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak zadbać o Twoje auto.

Jeśli oczekujesz usług najwyższej jakości, auto elektryk Auto Franpol będzie dla Ciebie znakomitym wyborem.

Przekonaj się sam! Twój samochód zasługuje na najlepszego auto elektryka we Wrocławiu! Zadzwoń pod numer (71) 735 85 85 lub wypełnij formularz kontaktowy, a przekonasz się jak wiele możemy zrobić dla Twojego samochodu!