Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej

Chcesz zadbać o właściwą geometrię podwozia w Twoim samochodzie? Postaw na najlepszych!

Czy jadąc samochodem po prostej drodze, musisz cały czas korygować tor jazdy delikatnymi ruchami kierownicą? Może to oznaczać, że Twoje auto ma niewłaściwie ustawione koła. Jak temu zapobiec? Na pewno nie na własną rękę! Najlepiej zgłosić się po pomoc do profesjonalistów.

Odpowiednie ustawienie kół w Twoim samochodzie to przede wszystkim gwarancja bezpiecznego poruszania się po drodze. Problem z utrzymaniem prostego toru jazdy wymaga od Ciebie znacznie większej koncentracji na drodze i znacząco ogranicza komfort podróżowania.

To jednak nie wszystko! Właściwa geometria podwozia Twojego samochodu pozwoli Ci zaoszczędzić zużycie paliwa i opon. Warto więc zadbać, by ten element nie utrudniał Ci poruszania się po drogach.

Ustawienie odpowiedniej geometrii podwozia najlepiej powierzyć specjalistom. We wrocławskim warsztacie Auto Franpol dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami służącymi do kalibracji kół i właściwego ustawiania wszystkich parametrów związanych z geometrią podwozia.

Jeśli więc zależy Ci na ustawieniu odpowiedniej geometrii podwozia we Wrocławiu, to nie mogłeś trafić lepiej!

Skontaktuj się z nami telefonicznie – (71) 735 85 85 – lub wypełniając formularz kontaktowy. Z nami nawet geometria może być drobnostką!