Ta strona używa plików cookies dla celów statystycznych. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Aby strona nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne przeglądarki. Szczegóły w Polityce prywatności. Zamknij Zobacz więcej


Znajdź na stronie
Licznik odwiedzin

Chcesz wypożyczyć przyczepę? Świetnie trafiłeś!

Zależy Ci na szybkim wypożyczeniu przyczepy? Potrzebujesz lawety? Marzą Ci się wakacje w przyczepie kampingowej?

Wypożyczalnia przyczep Auto Franpol to najlepsze miejsce we Wrocławiu, które możesz wybrać. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę potrzebnego Ci sprzętu. Począwszy od lawet, przez przyczepy otwarte i te z plandeką, aż po kempingowe.

Chcesz wypożyczyć bezpieczny i sprawdzony sprzęt? Nic prostszego! Proponujemy Ci jedynie pojazdy spełniające najsurowsze normy drogowe, atestowane i wyposażone w hamulce najazdowe. To właśnie one sprawiają, że wypożyczona przez Ciebie przyczepa nie wypnie się na zakręcie lub nierówności, ani nie staranuje Twojego auta nawet przy ostrym hamowaniu.

Martwią Cię zbędne formalności? Spokojnie, z nami nie musisz się obawiać wypełniania długich formularzy! Każdą przyczepę z naszej oferty naszej wypożyczalni będziesz mógł użytkować, legitymując się zaledwie czterema dokumentami – dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym oraz OC pojazdu. Formalności ograniczyliśmy do minimum!

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń pod numer 601 774 155 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować!