Praca Doradca Klienta w serwisie samochodowym Wrocław

Zobacz kogo poszukujemy:

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży
motoryzacyjnej. W związku z ciągłym rozwojem wdrażaniem nowych
standardów wynikających z dbałości o Klienta i przystąpienia do
sieci BCS oraz wysokiego zaangażowania wszystkich naszych
Pracowników tworzymy dobre miejsce pracy.
Dbamy o dobre relacje,efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Nasza firma Auto Franpol poszukuje pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Wrocław, Kościuszki

Zadania na stanowisku:

Obsługa Klienta sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi
standardami.
Realizacja założonych celów sprzedażowych.
Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
Raportowanie przebiegu i wyniku sprzedaży.
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania wobec kandydata:

Wykształcenie minimum średnie.
Doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem.
Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych i internetu
Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.
Umiejętność organizacji pracy.
Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność.
Znajomość branży motoryzacyjnej.
Umiejętność posługiwania się programem serwisowym firmy Integra.
Prawo jazdy czynne.
Brak nałogów dodatkowym atutem.

Dlatego warto u nas pracować:

Oferujemy stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym
szkoleniom, w ramach Akademii sieci BS. Będziesz pracował w firmie
o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

„Administratorem danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych
dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jest firma
Auto Franpol z siedzibą we Wrocławiu, zlokalizowanej przy ul.
Kościuszki 124a. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści
swoich danych,ich poprawiania oraz żądania usunięcia, na warunkach
określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy
z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy jest obowiązkowe i niezbędne
dla potrzeb procesu rekrutacji.Podanie dodatkowych danych osobowych
jest dobrowolne.”